Are over, for all!

6. ledna 2011 v 21:20 | Markéta |  My...
Můj život projíždí obrovskou skartovačkou a já teď hledám poslední slova, jak říct sbohem...


.
Za prvé bych vám chtěla popřát, velice opožděně, šťastný nový rok.
Za druhé vám děkuji za přízeň. 21.1 by to byl rok existence blogu, ale možná některé sklamu a některé možná potěším... Končím.
Potřebuju si urovnat svůj život. Pořád padám a padám, ale nenacházím dno od kterého bych se mohla odrazit.
Procházím obrovskou depresí ze které není úniku...
Je mi 14 a mám pocit že můj život skončil, a žije jen vzpomínkami.
Rok 2010 pro mě byl ten nejlepší v životě. Mám strach, že už to nikdy nebude tak bezva. Tento rok začal, ani moc netuším proč, katastroficky. Dobře, vím to, moc dobře to vím a jsem husa :-D Zní to směšně...
Trápí mě neskutečně mnoho věcí. Ach jo... Na blog teď němám moc času a užívám si poslední chvíle se svou kamrádkou. Se školou dávám na vaše rady, na rady příbuzných a doslova to vzdávám. Už nevím jak dál... a už je mi to jedno.Proč nemůžu mít špatné známky? Zní to divně, ale je to paradox. Ti co mají špatné by měli nejraději výborné, aby se mohli dostat kamkoli a já bych nejraději byla trojkařka a byla ráda, že mě někde vzali. Ale o tom tady mluvím už pokolikáte? Po sté a už vás tím určitě štvu.
Ale musím poděkovat za vaše názory. V každém bylo kus moudra a pomohly mi, alespoň trošičku určitě...
.

Nejraději bych usnula. Usnula bych a probudila se až by bylo po všem, já byla přijata na školu a už bych nic nemohla změnit. Užila bych si poslední prázky a... znám sebe, znám své kamarády a vím, že když spolu nebudeme ve škole, nebudeme spolu nikde, ať už se budu snažit sebevíc.

Nedávno jsem psala úvahu na čas. A zapojila do toho Einsteina a jeho teorii relativity jinak, než odborně, tak, aby to pochopil úplně každý. Dozvěděla jsem se taky, že je možné cestovat časem. Jen nikdo neví jak....
Chtěla bych jednou vynalézt jak cestovat časem a pořád bych se vracela v čase. I když... ty filmy mě někdy až moc odrazujou a nemám IQ 600, abych vymysela cokoli alespoň trochu vědeckého. Viděli jste stroj času?

Ale už moc odbočuji a začínám plácat nesmysly. Jak to bude s blogem dál? Myslím, že bych mohla na malilinkatý úvazeček zůstat, jak vidím to téma posmrtný život... hmmm...

Jenže nějak vlastně zapomínám proč chci skončit. Chtěla jsem přestat se utápět v nějakém virtuálním světě, internet je pčece jeden velký virtuální svět.
Psát povádky, děj který nikdy neporžiju, i přesto, že jsem některé napsala z vlastních zkušeností jako např. Nejkrásnější noc v mém životě...
Chtěla jsem začít opravdu žít. Flákat se do noci venku, ráno dlouho spát a užívat si. Být spontální. Přestat se zavírat doma a užírat se "jaké by to mohlo být..."

Prozatím se mějte. Blog mi dal plno kamrádů na které nezapomenu.... zlepšila jsem se v Čejáku a dokážu se vyjádřit.
Vám přeji hodně štěstí, a třeba se ještě někdy někde potkáme, děkuji za 9200 návštěv...

*Vaše Markéta* poprvé a napořád :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camellia | Web | 7. ledna 2011 v 6:53 | Reagovat

Upřímně mě mrzí, že končíš. Ale chápu. Tržím palce, ať vše zvládneš. Věřím, že ano.

A dej pak vědět, pro jakou školu ses rozhodla, hlavně, kdyby to byl náš Frýdlantský gympl. Ráda bych tě v tom případě poznala osobně :-)

2 nickly | Web | 8. ledna 2011 v 12:26 | Reagovat

..ne...další kdo dává sbohem..asi si začínám zvykat :( :) ale cítím se stejně. Taky na mě dopadá depresivní období už pěkně dlouho. ztracená bloudím dál svými sny...snad duši mi vrátí něco... já ...nezbývá mi nic jiného ,než popřát ti dobrou volbu... Dej vědět, jak se máš a tak. ....
Přeji všechno nejlepší *

3 Lucy | Web | 8. ledna 2011 v 16:52 | Reagovat

je mi moc líto, že tady končíš ale určitě si se rozhodla správně. Taky sem nad tím kolikrát přemýšlela ale nešlo to :D . Přeju ti, aby ti všechno nakonec dobře dopadlo a přece jen ses konečně cítila dobře :-)

4 majas-serials | Web | 8. ledna 2011 v 20:08 | Reagovat

moc mě mrzí že končíš měla jsem tě i tvůj blog moc ráda mělaas suprový články no kdyby by si přece jenom to někdy znovu rozjela tak dej vědět :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.